עיצוב בלונים

רוצים חתונה שמחה ותוססת עם רחבת ריקודים שתחדש ותפתיע את האורחים, ותתרום ליצירת אווירה עליזה ומשוחררת? לנו ב- eballoon יש את הפתרון המושלם עבורכם עם עיצוב בלונים לרחבת הריקודים באופן מקורי ואיכותי. ברשותנו מצוי כל הידע והניסיון הדרוש על מנת לקחת את תחום עיצוב הבלונים צעד אחד קדימה ולהפכו לאומנות של ממש. התוצאה תתבטא בשדרוג משמעותי של עיצוב הרחבה ויהפכו אותה למרחב קרנבלי צבעוני ושמח.

 קסמם של בלונים

יש משהו בבלונים שהופך את כולנו ליותר מאושרים ושמחים. אולי זה בגלל ההקשר שלהם לילדות, צורתם המעוגלת, האוורירית והצבעונית, או מפני שהם קלילים ומזמינים למגע ותנועה וליצירת קשר בין הסובבים. בכל מקרה, הוספת בלונים לרחבת הריקודים יוצרת במקום אווירה מהנה ומשוחררת ותורמת באופן משמעותי להצלחת המסיבה.

 להפוך את רחבת הריקודים לקרנבל

שירותי עיצוב בלונים לרחבת ריקודים שאנו מספקים יהפכו את המתחם לקרנבל שמח, צבעוני ותוסס. אנו נדאג לעיצוב רחבה ייחודי, מרשים ומרגש עם עשרות בלונים מעוצבים התלויים ומציפים את רחבת הריקודים, וזאת לצד הספקת אבזרי בלונים יפים ומפוסלים לכול הרוקדים. כך לדוגמא, אנו מעצבים קשתות מרהיבות לשיער, צמידים עליזים, כנפיים מבלונים, מסכות מבלונים וכובעים מטורפים, גדולים ומשעשעים מבלונים. כך שאם תראו את הדוד שלכם רוקד עם כובע בלונים משוגע, את גיסתכם מעוטרת בלב גדול וורוד, או את חברכם מקפץ עם כתר של בלונים, פשוט תהיו חייבים להעלות חיוך על השפתיים, לשתות עוד שוט ולהשתטות על רחבת הריקודים.

 לא רק רחבות ריקודים

חשוב לציין כי עיצוב עם בלונים אינו מוגבל רק לרחבת הריקודים אלא הוא מעולה לעיצוב של כל מתחם האירוע. בין היתר, אנו מתמחים בסידור שולחנות מרשים, ייחודי ויוקרתי עם בלונים, וכן בעיצוב חלל האולם, אזור קבלת הפנים, קישוט גן האירועים, החופה, מזנוני האוכל ובר המשקאות. את העיצובים אנו מתכננים בקפידה ומספקים במועד מבוקש בהתאם לאופי האירוע ולקונספט מבוקש.

 הזמנת בלונים לרחבת ריקודים

להזמנת בלונים לרחבת ריקודים בהתאמה אישית מלאה ובמחיר משתלם, ולקבלת עוד פרטים בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, שלחנו לנו מייל לכתובת eliyahu1985@gmail.com או צרו קשר עם eballoon בטלפון 0543053989.

לקבלת הצעת מחיר

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים \ לקבל הצעת מחיר? 

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.