סידור בלונים ליום הולדת

חוגגים אביב נוסף לאחד מבני המשפחה או לחבר או חברה?
מזל טוב, אנחנו ב eballoon משתתפים אתכם בהתרגשות ושמחים להציע לכם את עיצובי הבלונים שלנו לאירוע שלכם

אנו מציעים לקהל לקוחותינו סידור בלונים ליום הולדת בהתאמה אישית, כשאתם משוטטים באתר אתם מקבלים רעיונות אך צבעי הבלונים, הגודל של האלמנטים, הכל נתפר בהתאם לצרכים של הלקוח, אנו מציעים לכם קישוט חדר ליום הולדת, עם אותיות וספרות מבלוני לטקס כשכל אות או ספרה מורכבים מלמעלה ממאה בלונים, ספרות ואותיות מבלוני מיילר על עמודים מבלונים או בהליום, לב העשוי ממאה ושמונים בלוני לטקס, כיסוי הרצפה בבלונים, בלוני מיילר בצורת לב בגדלים שונים בלוני הליום בתקרה, רשת בלונים שבמשיכת חוט נפתחת ונופלת על חתן האירוע והחוגגים, לבבות מבלוני מיילר מגוון קשתות כניסה ועוד.

בלונים מעוצבים ליום הולדת הוא דבר מתבקש בכל סוגי ימי ההולדת וכמעט לכל הגילאים! עיצוב בלונים לימי הולדת נהפך להיות לא קל לביצוע, אם עבר היו מסתפקים בכמה בלונים בודדים במגוון צבעים, כיום הילדים מעוניינים בעיצובים מיוחדים עם ליווי של אמני בלונים.

הילדים בהחלט יודעים מה הם רוצים! סידור בלונים ליום הולדת זה דבר מדהים שאנחנו זוכים לעשות בכל פעם מחדש.

היום ניתן לעשות אלפי צורות מבלונים ולשעשע את הילדים לכל אורך האירוע, הבלונים ילוו את הילדים בכל מקום! בין אם כחלק מהעיצוב עצמו ובין אם במופעים השונים שיתבצעו במהלך היום הולדת.

למה לעשות סידור בלונים ליום הולדת איתנו?

  • השירות: אנו קשובים לכל לקוח ונותנים את כל הלב בכל אירוע קטן כגדול, אצלנו תמצאו זמינות ויחס אישי לכל לקוח.
  • האמינות: אצלנו תקבלו לפני כל אירוע טופס הזמנה מפורט, ואנו מתחייבים לעמידה בזמנים.
  • ההתאמה ללקוח: אצלנו המחיר הוא לכל פריט בנפרד, ואנו בונים לכל לקוח את האירוע בהתאם לצרכיו, אצלנו לא תמצאו חבילות שבהם מכניסים לכם עיצובים שאתם לא צריכים.

לקבלת הצעת מחיר

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים \ לקבל הצעת מחיר? 

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.